KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15286364

nr 1528 6364

Blandteknik

Skeppsporträtt, "Rhein", Monogramsignerad, blandteknik, 46x67 cm, yttermått inklusive ram: 56x76 cm

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 20 mars 2023
kl 18:22:02